poniedziałek, 8 maja, 2023

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościAreszt dla sprawcy makabrycznego morderstwa w gminie Niepołomice. Gryzł i okaleczył ciało...

Areszt dla sprawcy makabrycznego morderstwa w gminie Niepołomice. Gryzł i okaleczył ciało swojej matki.

W sobotę jako pierwsi informowaliśmy o makabrycznym morderstwie w jednej z miejscowości na terenie gminy Niepołomice do którego doszło w ostatni dzień marca i to niestety nie był prima aprilis-owy żart. Dzisiaj kolejne informacje na temat tego morderstwa niczym z filmowych horrorów.


Jak się dowiedzieliśmy, w niedzielę rano – 2 kwietnia podejrzany o zamordowanie swojej matki 30-latek został przewieziony do wielickiego sądu, gdzie na wniosek prokuratury sąd został wobec niego zastosowany areszt na 3 miesiące.

W piątek 31 marca w jednej z miejscowości na terenie gminy Niepołomice doszło do morderstwa. Jak się okazuje nie było to zwyczajne morderstwo, a wręcz makabryczne. Ciało 59-letniej kobiety miało być okaleczone i pogryzione przez człowieka.

Rzecznik wielickiej policji –  st. asp. Paweł Tomasik potwierdził w rozmowie z nami, że wczoraj na terenie gminy Niepołomice doszło do zabójstwa 59-letniej kobiety, a policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o to zabójstwo. Do morderstwa miało dojść w piątek około godziny 10:00, natomiast zwłoki zostały znalezione przez członków rodziny w godzinach popołudniowych. Policja nie chce udzielać więcej żadnych informacji na temat tego zdarzenia.

Jak się jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy zamordowana kobieta była matką 30-latka. Na jej ciele znajdowały się rany, które wskazywały że była gryziona przez człowieka, a jej twarz była poważnie okaleczona.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale