Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualności„Cicha godzina” w Małopolskim Oddziale Wojewódzkim NFZ

„Cicha godzina” w Małopolskim Oddziale Wojewódzkim NFZ

od 1 kwietnia osoby ze szczególnym potrzebami, które potrzebują spokoju i wyciszenia w czasie załatwiania swoich spraw, mogą odwiedzić salę obsługi klientów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w każdy wtorek w trakcie „cichej godziny”.
„Cicha godzina” to czas ograniczenia bodźców wzrokowych i słuchowych, których nadmierne natężenie jest szczególnie uciążliwe dla osób ze spektrum autyzmu.
W każdy wtorek od 14.00 do 15.00 w sali obsługi klientów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ (Kraków, ul. Wadowicka 8W) panują specjalne warunki. Światła są wygaszone lub przyciemnione, a telefony i komunikaty głosowe wyciszone. Rozmowy są prowadzone – zarówno przez pracowników, jak i klientów – w sposób cichy i niezakłócający spokoju.
Jak umówić dłuższą „cichą” wizytę w MOW NFZ
Spotkanie z pracownikiem MOW NFZ można umówić rezerwując termin wizyty przez aplikację rejestracja.nfz-krakow.pl lub dzwoniąc na Telefoniczną Informację Pacjenta 800-190-590.
Osoby ze szczególnymi potrzebami oraz ich opiekunowie mogą także skorzystać z wydłużonego, 30-minutowego czasu obsługi, w odizolowanym, wyciszonym pomieszczeniu.
spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale