sobota, 27 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościKrakowska policjantka ponownie Mistrzynią Polski ADCC

Krakowska policjantka ponownie Mistrzynią Polski ADCC

Funkcjonariuszka Komisariatu I Policji w Krakowie, st. post. Agnieszka Goły, udowodniła swoje sportowe umiejętności podczas XX Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, które odbyły się 13 i 14 kwietnia. Zawodniczka zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii Master Women dla średniozaawansowanych do 60 kg oraz uplasowała się na drugim miejscu w kategorii Adult Women tej samej klasy wagowej.

Dla Agnieszki Goły, której codzienna służba odbywa się w krakowskim komisariacie, sport stanowi nie tylko hobby, ale prawdziwą pasję. Wielogodzinne sesje treningowe i konsekwencja w dążeniu do celu przynoszą jej sukcesy na sportowych arenach. Zdobycie mistrzostwa Polski w kategorii Master oraz wicemistrzostwa w kategorii Adult na Mistrzostwach ADCC nie są jej jedynymi osiągnięciami. Rok wcześniej, w 2023 roku, zdobyła złoty medal i tytuł mistrzyni Polski w kategorii Master Women podczas XIX Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu.