Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPrzetarg na żłobek przy ulicy Niebyłej

Przetarg na żłobek przy ulicy Niebyłej

Do 7 czerwca należy zgłaszać oferty do przetargu ogłoszonego przez Zarząd Inwestycji Miejskich na projektowanie i wykonanie żłobka na ulicy Niebyłej.


Przetarg dotyczy opracowania i realizacji nowego żłobka samorządowego przy ul. Niebyłej, zgodnie z opracowanym przez krakowskie biuro architektoniczne „Pionka pracownia architektoniczna” projektem i programem użytkowym. Planowana placówka ma pomieścić około 80 dzieci. Budynek będzie trzykondygnacyjny i zajmie około 776 m² powierzchni użytkowej, na której znajdą się cztery sale, sanitariaty, pomieszczenia administracyjne i socjalne, oraz kuchnia z magazynem żywności i pokój pielęgniarski. Dostępność dla osób niepełnosprawnych zostanie zapewniona poprzez windy oraz odpowiednie podejścia.

Projekt zakłada także montaż odnawialnych źródeł energii, w tym paneli fotowoltaicznych, co ma przyczynić się do obniżenia kosztów utrzymania placówki. Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Dodatkowo, wykonawca zajmie się również zagospodarowaniem terenu wokół budynku, co obejmie konstrukcję ścieżek, dojazdów, miejsc parkingowych oraz obsadzenie zieleni, w tym miejsca na ogródki warzywne i drobne elementy architektoniczne. Wykonawca będzie miał 20 miesięcy na zakończenie projektu od chwili podpisania umowy.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale