niedziela, 12 marca, 2023

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościUtrudnienia na ul. Łowińskiego

Utrudnienia na ul. Łowińskiego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w związku z budową drogi ekspresowej S7, odc. Widoma – Kraków w Nowej Hucie należy spodziewać się utrudnień ul. Łowińskiego. W tej sprawie wydano ostatnio dwa komunikaty, które publikujemy poniżej.


Przeniesienie ruchu na jezdnię tymczasową – ul. Łowińskiego w Krakowie

W dniu 10.03.2023 o godz. 9:00 zamknięta dla ruchu zostanie część ul. Łowińskiego na odcinku ok. 300 m od skrzyżowania z ul. Zesławicką w kierunku ul. Kocmyrzowskiej. Ruch zostanie przeniesiony na jezdnię tymczasową. Wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Organizacja ruchu związana jest z budową podpór estakady ES-201 oraz Węzła Mistrzejowice II i potrwa około 1,5 roku.  

Utrudnienia w ruchu w ciągu ul. Łowińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Kocmyrzowską do skrzyżowania z ul. Wąwozową.

W dniu 10.03.2023 o godz. 9:30 w ciągu ul. Łowińskiego  od skrzyżowania z ul. Kocmyrzowską do skrzyżowania z ul. Wąwozową w Krakowie, wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40km/h oraz zwężony zostanie pas ruchu w kierunku ul. Ujastek. Organizacja ruchu związana jest z budową muru oporowego MO-12 i potrwa około 1 roku.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale