Quantcast
niedziela, 16 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościWolny kram w Sukiennicach – będzie licytacja na wynajem

Wolny kram w Sukiennicach – będzie licytacja na wynajem

We wtorek, 28 lutego Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie przeprowadzi aukcję na wynajem lokali, jedną z nich będzie stanowisko w Sukiennicach. Do wynajęcia jest kram nr 26 o powierzchni 10,64 m2 wraz z udziałem w przestrzeni wspólnej o metrażu 1,47 m2. Cena wywoławcza stawki czynszowej wynosi 600 zł netto za 1 m2. Zainteresowani mogą obejrzeć kram po wcześniejszym uzgodnieniu terminu: nr tel. 12 291 28 21.


Osoba która wygra aukcje na najem kramu w Sukiennicach będzie mogła sprzedawać tam produkty głównie wyrobów rękodzieła ludowego czy artystycznego. Jak informuje ZBK – możliwa jest sprzedaż pamiątek, upominków, elementów sztuki użytkowej, które są wykonane z surowców naturalnych m.in. z zakresu: witrażownictwa, szklarstwa, stolarstwa artystycznego i galanterii drewnianej, tkactwa artystycznego, haftu artystycznego, krawiectwa regionalnego, jubilerstwa, płatnerstwa, snycerstwa, metaloplastyki, kaletniczo-futrzarskich, rzeźby, malarstwa, grafiki, ceramiki, odlewnictwa artystycznego, książek ręcznie malowanych.

Miasto Kraków czyli wynajmujący nie zgadza się na handel przedmiotami, które pochodzą z zagranicy czy są pamiątkami kultury niepolskiej, a także wyrobami przemysłowymi powszechnego użytku niemającymi znamion rękodzieła lub nienawiązującymi jednoznacznie do tradycji handlu regionu i kraju oraz na prowadzenie w lokalu handlu artykułami spożywczymi, w tym alkoholem.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ZBK. Więcej informacji pod numerami telefonu: 12 616 61 54, 12 291 28 75.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale