Quantcast
niedziela, 19 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościCracovia remisuje z Puszczą Niepołomice. VAR anulował dwa gole.

Cracovia remisuje z Puszczą Niepołomice. VAR anulował dwa gole.

W 12. Kolejce PKO BP Ekstraklasy Puszcza Niepołomice zremisowała z Cracovią 1:1. Trafień do siatki było więcej, ale VAR anulował dwa z nich. Prowadzenie Puszczy dał w 41 minucie Artur Siemaszko, do remisu doprowadził dopiero w 85 minucie Karol Knap. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Puszcza: 48. Oliwier Zych – 8. Piotr Mroziński (80, 11. Mateusz Cholewiak), 22. Artur Crăciun, 27. Łukasz Sołowiej, 3. Roman Jakuba, 6. Marcel Pięczek (46, 17. Jakub Bartosz) – 70. Wojciech Hajda (90, 93. Bartłomiej Poczobut), 5. Konrad Stępień, 14. Jakub Serafin – 9. Artur Siemaszko, 25. Kamil Zapolnik (65, 24. Muris Mešanović).

Cracovia: 13. Sebastian Madejski – 2. Cornel Râpă (60, 25. Otar Kakabadze), 15. Kamil Glik (72, 22. Arttu Hoskonen), 5. Virgil Ghiță, 3. Andreas Skovgaard – 7. Patryk Makuch, 18. Takuto Oshima, 6. Jani Atanasov (72, 20. Karol Knap), 10. Michał Rakoczy, 17. Mateusz Bochnak (60, 38. Jakub Myszor) – 9. Benjamin Källman (60, 21. Kacper Śmiglewski).

żółte kartki: Siemaszko, Mroziński, Crăciun, Hajda, Serafin, Bartosz – Ghiță.