Quantcast
wtorek, 27 lutego, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościLodowiska w Parku Jordana i przy TAURON Arenie mają ruszyć z początkiem...

Lodowiska w Parku Jordana i przy TAURON Arenie mają ruszyć z początkiem grudnia

Fani łyżwiarstwa zacierają już zapewne ręce. Lodowisko przy Galerii Krakowskiej jest już czynne, a obecnie trwa montaż lodowiska w parku Jordana. Kolejne lodowisko przy TAURON Arenie, ma być czynne od początku grudnia – wtedy też otwarcie planuje lodowisko w parku Jordana.


Lodowisko w parku Jordana podzielone jest na trzy strefy: tafla duża o powierzchni 1200m2, alejka lodowa o długości 360 mb oraz tafla dla dzieci licząca sobie powierzchnię 400m2. Obecnie trwa montaż tego lodowiska, planowo otwarcie ma nastąpić z początkiem grudnia. Jak wyglądało lodowisko w parku Jordana w ubiegłym sezonie, możecie zobaczyć na filmie poniżej.

Natomiast TAURON Arena Kraków inaugurację swojego lodowiska zapowiedziała na piątek 1 grudnia na godzinę 9:00. Ślizgawki mają być czynne do 25 lutego przyszłego roku. W wybranych godzinach, w dni powszednie, wstęp będzie darmowy dla dzieci i młodzieży Krakowa. Zewnętrzne lodowisko, które ponownie powstanie przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich będzie działać codziennie od godz. 9:00 do 21:00.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej, od 1 grudnia 2023 roku do 9 lutego 2024 roku dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (w godz. 9:00-16:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale