Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPorozumienie pomiędzy UKEN w Krakowie i policją

Porozumienie pomiędzy UKEN w Krakowie i policją

W czwartek, 20 czerwca, w siedzibie Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, podpisano porozumienie o współpracy między krakowską Komendą Miejską Policji, a uczelnią. W imieniu komendy dokument podpisał nadkomisarz Paweł Jastrząb, komendant Miejski Policji w Krakowie, natomiast ze strony uczelni – prof. dr hab. Andrzej Kozera, dyrektor Instytutu Prawa, Ekonomii i Administracji.


Celem tego porozumienia jest rozwijanie współpracy w dziedzinie kryminalistyki i nauk penalnych. Wspólne działania będą obejmować organizowanie seminariów, konferencji oraz szkoleń, a także wspieranie edukacji poprzez prowadzenie praktyk studenckich w jednostkach krakowskiej policji.

Na spotkaniu obecni byli również dr Urszula Kosielińska-Grabowska, zastępca dyrektora Instytutu, dr Dariusz Szydłowski, oraz podinspektor Piotr Jarzęcki, Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Wszystkie strony zaangażowane w to przedsięwzięcie zobowiązały się do wspierania działań mających na celu poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji w zakresie kryminalistyki.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale