Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościStanisław Mazur - rektor Uniwersytetu Ekonomicznego będzie kandydował na Prezydenta Krakowa

Stanisław Mazur – rektor Uniwersytetu Ekonomicznego będzie kandydował na Prezydenta Krakowa

Jesteśmy tuż za wyborami parlamentarnymi, a już wiosną przyszłego roku odbędą się w naszym kraju wyboru samorządowe w których Polacy będą decydować kto zostanie Burmistrzem czy Prezydentem poszczególnych polskich miast.


Te wybory będą szczególne dla rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – prof. Stanisława Mazura, który właśnie ogłosił, że będzie kandydował na Prezydenta Krakowa. Stanisław Mazur jest nie tylko rektorem Uniwersytetu Ekonomicznego, założył również Stowarzyszenie Lepszy Kraków, bo wierzy,  że Kraków może być jeszcze lepszy i wie jak to zrobić. Stowarzyszenie Lepszy Kraków to sposób na działanie dziś, na obecnym etapie rozwoju metropolii, ale też wyraz niezgody na bylejakość i przypadkowość. To sposób na wykorzystywanie szans. To wreszcie łączenie energii wielu ośrodków, środowisk, instytucji i wszystkich aktywnych Krakowian.

W ostatnich dniach Stanisław Mazur otrzymał list poparcia od kilkudziesięciu osób z różnych środowisk, którzy dostrzegają jego aktywność . Jak możemy przeczytać w liście: …Chcielibyśmy móc głosować na kandydata, który obok profesjonalnej wiedzy o Krakowie i jego sprawach, ma również zdolność do słuchania i angażowania obywateli w rozwiązywanie problemów i kształtowanie przyszłości naszego Miasta…

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale