Quantcast
wtorek, 28 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualności19. Cracovia Maraton osiągnął limit 5000 uczestników – zapisy zakończone

19. Cracovia Maraton osiągnął limit 5000 uczestników – zapisy zakończone

W połowie marca zakończono przyjmowanie zgłoszeń do 19. Cracovia Maraton oraz Cracovia Maraton na Rolkach. Osiągnięto bowiem limity uczestników odpowiednio 5000 osób i 300. Tegoroczny Cracovia Maraton wystartuje 24 kwietnia, natomiast edycja na Rolkach dzień wcześniej – 23 kwietnia.

Organizator prosi zawodników znajdujących się na listach startowych o zapoznanie się z regulaminami 19. Cracovia Maraton i Cracovia Maraton na Rolkach, a także z ważnymi informacjami będącymi uzupełnieniem powyższych dokumentów.

Zgłoszenia są nadal przyjmowane do 19. Cracovia Maraton dla Zawodników Niepełnosprawnych na Wózkach. W tym wypadku limit zawodników to 100. Zapisy internetowe do 19. Cracovia Maraton dla Zawodników Niepełnosprawnych na Wózkach przyjmowane są TUTAJ. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z regulaminem wydarzenia i wspomnianymi informacjami uzupełniającymi.

Udział w 19. Cracovia Maraton dla Zawodników Niepełnosprawnych na Wózkach jest bezpłatny.

Wolne miejsca na listach startowych znajdują się również  do Biegu Nocnego na 10 km i 15. Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego, które odbędą się 23 kwietnia.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale