Quantcast
sobota, 18 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualności33-latek zatrzymany w Prokocimiu z ponad kilogramem marihuany

33-latek zatrzymany w Prokocimiu z ponad kilogramem marihuany

Z początkiem miesiąca policjanci z VI komisariatu w Krakowie udali się do Prokocimia gdzie na jednej z ulic, około godziny 21:00, zatrzymali do kontroli samochód w którym według ich informacji miałby być przewożone narkotyki.


Kryminalni natychmiast zatrzymali pojazd i wylegitymowali 33-letniego kierowcę, następnie samochód został przeszukany. Policjanci ujawnili worek przeznaczony do pakowania próżniowego, w którym znajdował się susz koloru brunatno- zielonego. Jak się okazało, mężczyzna przewoził w samochodzie ponad 1300 gramów marihuany. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny towar, natomiast 33-latek został zatrzymany i przewieziony do pobliskiego komisariatu.

33-latek usłyszał zarzut posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz czynienia przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. 3 października br. sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Podgórze zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale