Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościAkademia Piłkarska Garbarni Kraków

Akademia Piłkarska Garbarni Kraków

od 1 września 2021 roku w strukturach szkolenia Robotniczego Klubu Sportowego Garbarnia zaszło kilka kluczowych zmian mających na celu profesjonalizację i usprawnienie procesu szkolenia, już od najmłodszych lat.

Klub zapewnia ciągłość szkolenia poprzez funkcjonowanie w strukturze klubu drużyn w każdej kategorii wiekowej, począwszy od drużyny skrzata G1, aż do pierwszej drużyny seniorów na co dzień występującej na poziomie centralnym w II lidze.

Nad szkoleniem młodzieży czuwa trener Stanisław Śliwa, który pełni funkcję koordynatora ds. szkolenia młodzieży w RKS Garbarnia. Dodatkowo grupy młodzieżowe w kategorii wiekowej U7-U13 zyskały osobę koordynatora Akademii Piłkarskiej Garbarni Kraków – Mateusza Ząbczyka. Jest to ściśle związane z przygotowaniami do rozpoczęcia Programu Certyfikacji PZPN, która właśnie obejmuje grupy od U7-U13. Pieczę nad w/w drużynami sprawuje koordynator bloku U7-U13. Ponadto w strukturach znajduję się grupa „Młode Lwiątka”, czyli projekt skierowany do 4 i 5 latków.

W miniony piątek została uruchomiona strona internetowa Akademii Piłkarskiej Garbarni Kraków, a także profile w mediach społecznościowych. Od teraz na tych platformach będą pojawiać się treści poświęcone młodzieżowej piłce. Zachęcamy do śledzenia, abym być na bieżąco.

Strona www: https://akademia.garbarnia.krakow.pl
Konto na Twitterze: https://twitter.com/APGarbarni
Konto na Facebooku: https://www.facebook.com/AkademiaGarbarni

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale