Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościAtrakcje w TAURON Arenie w okresie świątecznym

Atrakcje w TAURON Arenie w okresie świątecznym

Podczas piątkowej konferencji o tym co TAURON Arena Kraków zaoferuje zarówno  mieszkańcom naszego regionu jak i turystom w najbliższym czasie rozmawiali Andrzej Kulig,  Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej, Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Areny Kraków S.A., Katarzyna Stępniewska-Walaszczyk, Zastępca Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Włodzimierz Leksa, Prezes Firmy Meta. Rzeczywiście wydarzenie, będzie goniło wydarzenie, ale obecnie skupimy się na przedstawieniu tego co czeka nas w najbliższym, świątecznym czasie.


W świąteczny klimat już z początkiem grudnia wprawi nas udział w koncercie Christmas Time! (4.12) podczas, którego wystąpią m.in. Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski i Andrzej Piaseczny oraz podczas „Home Alone in Concert” (20.12), to wydarzenie z kolei dedykowane jest (choć nie tylko) fanom filmu „Kevin sam w domu”. W świąteczne prezenty będzie można zaopatrzyć się podczas Targu Świątecznego oraz States of Mind Festiwalu (11.12). Idealnym mikołajowym prezentem dla najmłodszych będzie udział w widowisku „Psi Patrol – Wielki Wyścig”(16-18.12). Planowane jest również spotkanie ze Świętym Mikołajem w Arenie Garden (4.12).

Jeszcze w tym roku gości odwiedzających arenę czeka spotkanie z muzyką filmową podczas Visual Concert (3.12) oraz wydarzenia poświęconego pamięci wybitnego kompozytora Ennio Morricone (21.12).

Niewątpliwie bardzo ważną informacją jest fakt, że przy TAURON Arenie znów pojawi się lodowisko. A właściwie już się pojawiło, bo swoją działalność zainaugurowało w sobotę 19 listopada na godz.. Lodowisko będzie czynne do 12 lutego 2023 r., w godz. 9:00-21:00.

Dzieci i młodzież z Krakowa mogą liczyć na bezpłatne korzystanie – mówi Andrzej Kulig, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej. – Zachęcam do odwiedzania tego miejsca jak najczęściej.

Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków powstaje przy współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Dzieci i młodzież szkolna z Krakowa będą mogli bezpłatnie korzystać z obiektu od 1 grudnia (czwartek), w dni powszednie: w godz. od 9:00 do 16:00. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko. Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu lodowiska znajdziecie na naszej stronie w tym miejscu.

Amatorów sportów zimowych zapraszamy również na tory curlingowe, przygotowane przez Krakowski Klub Curlingowy na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Tory będą dostępne do połowy kwietnia 2023 r. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach można znaleźć na stronie http://curlingwkrakowie.pl/.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale