Quantcast
sobota, 18 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościBezpłatne szkolenia o podatkach w Małopolskiej KAS

Bezpłatne szkolenia o podatkach w Małopolskiej KAS

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia o podatkach w Małopolskiej KAS. W listopadzie i w grudniu Małopolska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) poprowadzi bezpłatne szkolenia online. Szkolenia obejmą wiele zagadnień podatkowych w tym ulgi w podatku dochodowym i ulgi w spłacie zobowiązań. Pierwsze spotkanie już 23 listopada o godz. 10:00.


W listopadzie i w grudniu, specjaliści z małopolskiej KAS poprowadzą bezpłatne szkolenia online, w których mogą uczestniczyć wszyscy chętni. W trackie najbliższych szkoleń słuchacze będą mogli zdobyć wiedzę między innymi w tematach dotyczących:

– Środków zaskarżania w egzekucji administracyjnej (zarzuty, skargi, sprzeciw, wnioski o wyłączenia, zwolnienia; kto może je składać, jakie są terminy, gdzie znaleźć pouczenia, jakie mogą być skutki złożenia takich wniosków?)

–  Ulg w spłacie zobowiązań podatkowych dla przedsiębiorców

–  Ulg w podatku dochodowym od osób prawnych

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wejść na stronę internetową Izby Administracji Skarbowej w Krakowie – tutaj, kliknąć w link szkolenia i w ten sposób dołączyć do spotkania bez konieczności instalowania oprogramowania lub logowania.

Najbliższe szkolenie:

„Środki zaskarżania w egzekucji administracyjnej”: 23 listopada 2022 r. godz. 10:00.

Więcej informacji na stronie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie – kliknij

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale