Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościCAVALIADA 2022 w TAURON Arenie już za nami

CAVALIADA 2022 w TAURON Arenie już za nami

W Grand Prix Krakowa które jest najważniejszym konkursem czterodniowych zawodów rozgrywanych w TAURON Arenie będącym  finałem Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata i cyklu CAVALIADA Tour 2021/2022 triumfował Jack Ansems z Holandii na koniu Fliere Fluiter. Drugie miejsce należało do Polaka Jarosława Skrzyczyńskiego na koniu Inturido. Natomiast trzecie miejsce na podiom wywalczył Przemysław Konopacki na koniu Home Run.

Konkurs ten odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, w imieniu którego nagrody wręczył Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal. Przez cztery dni w krakowskiej TAURON Arenie rywalizowali jeźdźcy z 12 państw – Litwy, Estonii, Grecji, Finlandii, Węgier, Rosji, Holandii, Austrii, Niemiec, Rumunii, Bułgarii i Polski. Kompletne wyniki konkursu znajdują się TUTAJ.

W ostatecznym rankingu CAVALIADA Tour 2021/2022 zwycięzcą okazał się już po raz siódmy Jarosław Skrzyczyński. Drugie miejsce w Grand Prix Krakowa, dało Polakowi wygraną nad Angelosem Touloupisa. Na trzecie miejsce awansował zaś zwycięzca niedzielnego finału – Holender Jack Ansems.

Końcowy ranking CAVALIADA Tour 2021/2022: TUTAJ.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale