Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościChoinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski rozdane!

Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski rozdane!

Jedna Małopolska, jedyne takie radio nadające ze stolicy Małopolski RMF FM, 7 dni, 10 miast, tysiące szerokich uśmiechów, 2000 przejechanych kilometrów świątecznym konwojem i w końcu tysiące choinek pod choinkę i zup z karpia zatorskiego. A wszystko to z wielkim finiszem w Krakowie. Tak w ogromnym skrócie wyglądała akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski”. Przeżyjmy to wspólnie jeszcze raz, bo warto!


W dniach 10-16 grudnia można było wypatrzeć nasz świąteczny konwój RMF FM i Małopolski na polskich drogach, gdy przemierzaliśmy cały kraj. Charakterystyczny biały Misiek dzierżący choinkę oraz hasło „Odkryj Małopolskę” towarzyszyły nam podczas całej trasy. Wszystko zaczęło się od Kraków Airport, gdzie przylatującym pasażerom zostały wydane pierwsze choinki i karpie. Później ruszyliśmy w wielką trasę, aby wspólnie świętować, śpiewać, rozdawać choinki pod choinkę i odkrywać Małopolskę z mieszkańcami: Zatora, Bytomia, Opola, Legnicy, Leszna, Inowrocławia, Olsztyna, Elbląga, Gdyni i Krakowa.

Odkrywanie Małopolski w Waszych miastach

W każdym z miast na uczestników wydarzenia czekały rzecz jasna kultowe choinki, porcje zupy z karpia zatorskiego, małopolskie korale i katalogi z atrakcjami turystycznymi oraz gadżety od RMF FM i Małopolski. Każdy ochotnik mógł wejść na scenę, podzielić się ze wszystkimi obecnymi wierszem, kolędą, ciepłymi pozdrowieniami lub odpowiedzieć na pytania o Małopolsce. Nikt się nawet nie zająknął na pytanie o zimową stolicę Małopolski, ba, całej Polski i najbardziej znanym zamku w Krakowie. Nie brakowało chętnych do zrobienia sobie zdjęć z ramką „Odkryj Małopolskę” oraz na fotościance Małopolska Uskrzydla, która towarzyszyła nam w Zatorze, Gdyni i Krakowie.

Podczas trasy uczestnicy wydarzenia mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami z radia RMF FM. Była to niezwykła okazja do wspólnego zdjęcia, podpisania płyty i przytulenia się do ulubionego artysty. W ciągu tego tygodnia byli z nami Viki Gabor, Enej, Michał Szczygieł, Blanka, Oskar Cyms, Kuba Szmajkowski, Natalia Zastępa, Dominik Dudek oraz Feel. Cały czas towarzyszyli nam również reporterzy RMF FM, dzięki którym słuchacze z całej Polski byli na bieżąco z akcją.

Tegoroczna odsłona akcji „Choinki pod choinkę” na pewno przejdzie do historii. Małopolska i RMF FM połączyły siły, wspólnie zapraszając do odkrywania Małopolski. Rozdane choinki zdobią już domy tysięcy Polaków, którzy za niedługo zasiądą do swoich świątecznych stołów. Życzymy Wam wszystkiego dobrego na te Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i korzystając z okazji, zapraszamy do Małopolski!

Zimowy pobyt w Hotelu Bukovina w Małopolsce nadal do wygrania!

Przy okazji zaproszenia do Małopolski przypominamy, że na antenie radia RMF FM do 22 grudnia do godziny 6:00 trwa konkurs, w którym do wygrania jest aż sześć rodzinnych, zimowych pobytów w Hotelu Bukovina. Wystarczy w jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie: https://www.rmf.fm/r/mot-bukovina.html.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Małopolska to jedyne takie miejsce, gdzie poczujecie gorącą atmosferę, nawet w te mroźne dni, posmakujecie życia, kuchni, a piękne wspomnienia pozostaną na zawsze. Dajcie się ugościć w te święta, w tę zimę w wyjątkowej Małopolsce. Więcej o zimowej Małopolsce i ofercie turystycznej regionu przeczytacie na visitmalopolska.pl.

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale