Quantcast
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościChoinki pod choinkę – od RMF FM i Małopolski!

Choinki pod choinkę – od RMF FM i Małopolski!

Ho, ho, ho! Kto był grzeczny i słuchał RMF FM w tym roku! Jak co roku o tej porze RMF FM przybywa do miast w całej Polsce swoim wesołym, świątecznym konwojem i rozdaje „Choinki pod choinkę”. Tym razem jednak nie jest sam, a w doborowym towarzystwie białego Miśka i jego ekipy z Małopolski. Do rozdania są tysiące drzewek oraz przysmaki z karpia zatorskiego, które będą towarzyszyły słuchaczom RMF FM podczas zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Wręczając małopolskie upominki, zaprosimy do odkrywania Małopolski w Waszych miastach. To jeszcze nie wszystko, co na Was czeka!


Świąteczny konwój z choinkami od Małopolski w dniach 10-16 grudnia dotrze kolejno do 10 miast w Polsce: Zatora, Bytomia, Opola, Legnicy, Leszna, Inowrocławia, Olsztyna, Elbląga, Gdyni i Krakowa. Po szczegółowy harmonogram zapraszamy na stronę rmf.fm.

10 grudnia, tuż przed startem świątecznego tour po Polsce, konwój RMF FM i Małopolski zawita do Kraków Airport, gdzie zainauguruje całą akcję, rozdając przylatującym mini wersje świątecznej choinki oraz przysmaki z zatorskiego karpia. Tego samego dnia od godziny 15:00 zapraszamy do Zatora —stolicy rozrywkowej Małopolski i gminy słynącej z hodowli najbardziej świątecznej ryby — karpia, gdzie już oficjalnie otworzymy trasę choinkową. Będzie degustacja zupy rybnej z karpia zatorskiego oraz kiermasz prowadzony przez Panie z lokalnych kół gospodyń wiejskich. Zabawę uświetnią koncerty Orkiestry Dętej ROK Zator oraz gwiazdy wieczoru —zespołu ENEJ i Viki Gabor! O 21:00 zapraszamy na pokaz iluminacji choinki na zatorskim rynku. Po wszystkim ruszamy w wielką trasę.

W każdym mieście na słuchaczy RMF FM będzie czekała strefa, w której będą do odebrania prezenty od Małopolski: świąteczne drzewka, słoiki z zupą z zatorskiego karpia oraz od RMF FM pierniczki i gadżety. Aby otrzymać upominki, wystarczy przyjść we wskazane miejsce i cierpliwie poczekać na swoją kolej. Jeśli dobrze znacie radio RMF FM, to doskonale wiecie, że nie może zabraknąć gwiazd i świątecznych przebojów. Tym razem w podróż wybiorą się z nami między innymi: Michał Szczygieł, Oskar Cyms, Natalia Nykiel, Kuba Szmajkowski czy Natalia Zastępa. Będzie można zdobyć upragniony autograf i zrobić zdjęcie ze swoim idolem. Tradycyjnie ze świątecznego miasteczka RMF FM i Małopolski nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. W każdym mieście zaprosimy do zdjęcia w foto ramce z naszym bohaterem Miśkiem, a dodatkowo w Zatorze, Gdyni i Krakowie do pamiątkowego zdjęcia na tle ścianki ze skrzydłami rodem z Małopolski, bo pamiętajcie #Małopolskauskrzydla!

Zaczęliśmy w Małopolsce i kończymy również tutaj. Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” odbędzie się 16 grudnia o godzinie 12:00na Małym Rynku w Krakowie. Na mieszkańców będą czekały nie tylko pachnące drzewka i upominki, ale też występy gwiazd: Feel, Lanberry oraz Dominika Dudka.

Hasło przewodnie tegorocznej akcji to „Odkryj Małopolskę”, dlatego przede wszystkim chcemy wszystkich zachęcić do odkrywania uroków Małopolski, która o tej porze roku jest jeszcze piękniejsza i magiczna. To jedyne takie miejsce, gdzie poczujecie gorącą atmosferę, nawet w te mroźne dni, posmakujecie życia, kuchni, a piękne wspomnienia pozostaną na zawsze. Dajcie się ugościć w te święta, w tę zimę w wyjątkowej Małopolsce. Dlatego specjalnie dla słuchaczy został przygotowany konkurs, w którym do wygrania jest rodzinny, zimowy pobyt w Hotelu Bukovina. Wystarczy w jak najbardziej kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie rmf.fm. Życzymy powodzenia!

Szczegóły i harmonogram naszej świątecznej trasy „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski” na rmf.fm. Odkryjcie Małopolskę w swoim mieście! Przytulcie białego Miśka, spróbujcie zatorskiego karpia i wpadnijcie do nas na zimowy wypoczynek. Więcej o zimowej Małopolsce i ofercie turystycznej regionu przeczytacie na visitmalopolska.pl.

Dajcie się ugościć zimą w Małopolsce!

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale