Quantcast
sobota, 20 kwietnia, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościCracovia - Stal Mielec – rozstrzygający gol w padł w ostatnich minutach

Cracovia – Stal Mielec – rozstrzygający gol w padł w ostatnich minutach

W 21. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia podejmowała na własnym boisko Stal Mielec. Spotkanie było bardzo wyrównane. Pierwsza połowa meczu zakończyła się z wynikiem 1:0 dla Stali Mielec. Jednak druga połowa nie była już tak „pozytywna” dla piłkarzy gości, którzy ostatecznie musieli uznać wyższość Cracovii przegrywając spotkanie 2:1.

Stal Mielec od pierwszego gwizdka starali się panować nad meczem stosując pressing. W pierwszej połowie oba zespoły miały dogodne sytuację do zdobycia bramki. W tej części meczu żółtą kartkę zobaczył bramkarz Cracovii, który wybijając piłkę za polem karnym trafił przeciwnika i za to niebezpieczne zagrania został ukarany żółtym kartonikiem. Wynik spotkania otworzył  w 37 minucie Hinokio, który otrzymując piłkę od Mateusza Maka bez problemu umieścił ją w bramce gospodarzy.

Wyrównanie  dla gospodarzy przyszło tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, bo już w 47 minucie Otar Kakabadze strzelając pomiędzy nogami bramkarza gości zdobył gola. Druga połowa meczu to okazje dla obu zespołów, aż w końcu Makuch otrzymując podanie od strzelca poprzedniej bramki dla „pasów” umieścił piłkę w bramce zdobywając prowadzenie dla swojej drużyny.

Cracovia – Stal Mielec 2:1 (0:1)