Quantcast
środa, 17 kwietnia, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościCzy jakiś kandydat do Sejmu z Krakowa ma poparcie tylu prezydentów miast,...

Czy jakiś kandydat do Sejmu z Krakowa ma poparcie tylu prezydentów miast, co burmistrz Wieliczki Artur Kozioł? [zobacz film]

Zarówno prezydenci miast z całej Polski, jak i senator RP jak i również były prezydent Krakowa – Józef Lassota, popierają kandydaturę Artura Kozioła – burmistrza Wieliczki do Sejmu z okręgu krakowskiego.


Artur Kozioł jest burmistrzem Wieliczki od 17 lat, człowiek z takim doświadczeniem bez wątpienia powinien zasiadać w Sejmie, tak uważają prezydenci miast z całej Polski, m.in.: Jacek Karnowski  – prezydent Sopotu, Jacek Sutryk – prezydent Wrocławia, Konrad Fijołek – prezydent Rzeszowa, Tadeusz Truskolaski – prezydent Białegostoku, Hanna Zdanowska – prezydent Łodzi, Józef Lassota – były prezydent Krakowa oraz Wadim Tyszkiewicz – senator RP.

1 października w Warszawie, podczas Marszu Miliona Serc burmistrz Wieliczki Artur Kozioł powiedział: Wspólnie przemierzamy ulice Warszawy w Marszu Miliona Serc, za nami ponad 30 lat życia w demokratycznej Polsce, przed nami najważniejsze wybory, które zdecydują, w jaki sposób urządzone będą samorządy i nasze najbliższe otoczenie. Nie godzimy się na autorytarną i centralistyczną władzę, która niszczy nasze wspólnoty lokalne, samorządność, demokracje. Chcemy dać wyraz temu, jak ważne wybory są przed nami, jak ważny jest udział w tym swoistym święcie demokracji, to my decydujemy o kształcie naszej przyszłości, naszej i naszych dzieci, każdy głos ma znaczenie, nie prześpijmy tych wyborów, ten marsz niech obudzi nadzieję w sercach wszystkich Polaków.

Artykuł sponsorowany opłacony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale