Quantcast
niedziela, 21 kwietnia, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościDyrektor ZIS w Krakowie Krzysztof Kowal odznaczony przez Ministra Sportu i Turystyki

Dyrektor ZIS w Krakowie Krzysztof Kowal odznaczony przez Ministra Sportu i Turystyki

Podczas 28. Mistrzostwa Świata Mężczyzn w piłce ręcznej Polska-Szwecja 2023 odbywających się m.in. w TAURON Arenie Kraków, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal został uhonorowany złotą odznaką „Za Zasługi dla Sportu” przez Ministra Sportu i Turystyki Kamila Bortniczuka.  Odznakę taką otrzymują osoby, które wyróżniają się wyjątkową aktywnością i mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu.


Krzysztof Kowal będąc dyrektorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie zajmuje się m.in. modernizacją infrastruktury sportowo-rekreacyjnej Krakowa, realizuje program rewitalizacji przyszkolnych, osiedlowych i klubowych boisk, tworzy nowe obiekty i kompleksy sportowe, organizuje i współorganizuje wielkie wydarzenia sportowe.

Będąc dyrektorem Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Krzysztof Kowal został wyróżniony m.in. tytułem „Lider Sportowej Polski”, złotą statuetką „Budowniczy Polskiego Sportu” i tytułem „Budowniczy Polskiego Sportu XX-lecia”.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale