Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościKrakowscy policjanci zatrzymali narkotykowego dilera

Krakowscy policjanci zatrzymali narkotykowego dilera

Pod koniec lutego br. policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca Nowej Huty podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich obrotu. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. amfetaminę, marihuanę, klefedron oraz tabletki ecstasy.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wpadli na trop 26-latka z Nowej Huty, który zajmował się narkotykową dilerką. 24 lutego br. policjanci przeszukali jego mieszkanie, w którym znaleźli m.in. 290 gramów amfetaminy, prawie 515 gramów marihuany, niemal 20 gramów klefedronu oraz 20 sztuk tabletek ecstasy. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. pieniądze w kwocie prawie 8 tys. złotych, młynki do mielenia suszu roślinnego oraz woreczki strunowe.

26-latek został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Nowohucianin usłyszał tam zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu, za co grozi do 10 lat więzienia. Następnie podejrzany został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych.
25 lutego br. sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków-Nowa Huta zastosował wobec 26-latka trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Policja małopolska

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale