Quantcast
sobota, 18 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościKryminalni z V komisariatu znaleźli w mieszkaniu na Ruczaju sporą ilość narkotyków

Kryminalni z V komisariatu znaleźli w mieszkaniu na Ruczaju sporą ilość narkotyków

W połowie minionego tygodnia policjanci z V komisariatu znajdującego się na ul. Zamoyskiego zatrzymali na Ruczaju 42-latka w mieszkanku którego znaleźli spore ilości narkotyków m.in. mefedron i amfetaminę.


18 października krakowscy kryminalni z V komisariatu prowadzili działania na Ruczaju gdzie według ustaleń w jednym z bloków miał mieszkać mężczyzna posiadający nielegalne substancje. Po krótkiej obserwacji mieszkania zapukali do drzwi, wylegitymowali zastanego tam 42-latka i przeszukali mieszkanie. Policjanci ujawnili w sumie ponad 180 gramów mefedronu, blisko 9 gramów amfetaminy, ponad 25 gramów marihuany, kilka telefonów komórkowych oraz wagę elektroniczną.

42-latek został zatrzymany i już następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania oraz czynienia przygotowań do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Będzie on również odpowiadał za udzielanie nielegalnych substancji innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Na wniosek prokuratury zastosowano wobec podejrzanego areszt na 3 miesiące, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale