Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościMatka wraz z dzieckiem w wózku potrąceni na pasach w Wieliczce

Matka wraz z dzieckiem w wózku potrąceni na pasach w Wieliczce

Dzisiaj, około godziny 13:00 w centrum Wieliczki, a dokładnie na ulicy Mickiewicza doszło do groźnie wyglądającego potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Samochód wjechał w wózek z dzieckiem i matkę.


Na przejściu dla pieszych na ulicy Mickiewicza w centrum Wieliczki, została potrącona 40-letnia kobieta wraz z jej 2-letnim dzieckiem, które znajdowało się w wózku. Autem kierowała 69-letnia kobieta. Na szczęście, jak informuje wielicka policja, pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 69-latka została ukarana mandatem w wysokości 3 tys., a na jej konto trafiło 15 pkt.

Wielicka policja apeluje: Apel zarówno do kierowców jak i pieszych kierujemy zwłaszcza teraz, tuż przed Wszystkimi Świętymi kiedy jest to czas odwiedzania i porządkowania grobów. Apelujemy o przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego. Prosimy o ostrożność, koncentrację, zwracanie uwagi na pieszych i dostosowanie się do zmian wprowadzonych na ten świąteczny czas. Dla własnego bezpieczeństwa i spokoju, z wyprzedzeniem prześledźmy zmiany organizacji ruchu w obrębie cmentarzy. Ponadto kierowcy powinni być przygotowani na kontrole techniczne pojazdów, kontrole prędkości oraz kontrole stanu trzeźwości.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale