Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościNa Marszu Miliona Serc, były prezydent Krakowa Józef Lassota i prezydenci innych...

Na Marszu Miliona Serc, były prezydent Krakowa Józef Lassota i prezydenci innych miast, poparli burmistrza Wieliczki Artura Kozioła do Sejmu z okręgu krakowskiego

Jedną z osób  popierających Artura Kozioła – burmistrza Wieliczki, który kandyduje do Sejmu w okręgu krakowskim, był były prezydent Krakowa – Józef Lassota. Również prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz Hanna Zdanowska – prezydent Łodzi są pewni, że człowiek z takim doświadczeniem jak Artur Kozioł, który jest burmistrzem Wieliczki od 17 lat powinien zasiadać w Sejmie.


1 października w Warszawie podczas Marszu Miliona Serc burmistrz Wieliczki Artur Kozioł powiedział: Wspólnie przemierzamy ulice Warszawy w Marszu Miliona Serc, za nami ponad 30 lat życia w demokratycznej Polsce, przed nami najważniejsze wybory, które zdecydują, w jaki sposób urządzone będą samorządy i nasze najbliższe otoczenie. Nie godzimy się na autorytarną i centralistyczną władzę, która niszczy nasze wspólnoty lokalne, samorządność, demokracje. Chcemy dać wyraz temu, jak ważne wybory są przed nami, jak ważny jest udział w tym swoistym święcie demokracji, to my decydujemy o kształcie naszej przyszłości, naszej i naszych dzieci, każdy głos ma znaczenie, nie prześpijmy tych wyborów, ten marsz niech obudzi nadzieję w sercach wszystkich Polaków.

artykuł sponsorowany opłacony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale