Quantcast
sobota, 18 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościNowohuckie Centrum Kultury zaprasza - zobacz repertuar styczeń – maj 2023

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza – zobacz repertuar styczeń – maj 2023

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem Sceny Nowohuckiego Centrum Kultury od stycznia do płowy maja. W tym czasie w NCKu nie zabraknie muzyki, baletu czy teatru, a w tym dużo śmiechu i powagi.


W zaprezentowanym repertuarze Nowohuckiego Centrum Kultury zobaczymy m.in. recital Michała Bajora, koncerty Pawła Domagały, Starego Dobrego Małżeństwa i ten szczególny – upamiętniający legendę muzycznej sceny Tadeusza Nalepę.

Jak informuje NCK: Proponujemy trzy odmiany teatru – jeden z najbardziej znanych musicali w historii tego gatunku, zwariowaną farsę i wysmakowany spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Nie zabraknie kabaretowych występów – Abelard Giza, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie. Nie zapomnieliśmy o dzieciach – zapraszamy na dwutygodniowe święto Festiwal Teatrów Dla Dzieci. Jeżeli w tym wyborze ktoś nadal nie znalazł czegoś dla siebie… proponujemy całą resztę!

DLA DOROSŁYCH:                                                                                 

22 stycznia (niedziela), g. 17.00 i 19.30
WIELKA GALA NOWOROCZNA – najpiękniejsze melodie świata
Widowisko karnawałowe – przeboje muzyki światowej oraz największe arie i duety operetkowe i musicalowe. Usłyszymy przeboje z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth, Il Volo oraz Michaela Buble.
Wystąpią soliści: Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek (Duo Performance), Orkiestra Krakowskiej Młodej Filharmonii pod batutą Tomasza Chmiela i tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju.
wieczór poprowadzi Ewa Romaniak
bilety – 80/60 zł
<czytaj więcej – kliknij>

28 stycznia (sobota), g. 15.00 i 19.00 — SOLD OUT
SKRZYPEK NA DACHU
Legendarny musical w reżyserii Petra Kracika. Na scenie ponad 30 aktorów, balet i śpiew na żywo. Historia ubogiego żydowskiego mleczarza mieszkającego w Anatewce, którego największym zmartwieniem jest dobrze wydać za mąż swoje córki i zapewnić im w ten sposób lepsze życie.
<czytaj więcej – kliknij>

4 lutego (sobota), g. 15.00
ROYAL LVIV BALLET „Śpiąca królewna”
Mądra i wzruszająca historia, piękne kostiumy, widowiskowa scenografia, a przede wszystkim perfekcja wykonawców sprawiają, że ten klasyczny balet zachwyca nawet najbardziej wymagających widzów.
bilety: 120/90 zł
<czytaj więcej – kliknij>

4 lutego (sobota), g. 19.00
ROYAL LVIV BALLET „Jezioro łabędzie”
Bajkowa opowieść połączona z niezwykłą muzyką Piotra Czajkowskiego skomponowaną do libretta Władimira Biegiczewa i Wasilija Gelcera wprowadzą widzów w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.
bilety: 120/90 zł
<czytaj więcej – kliknij>

10 lutego (piątek), g. 17.00 i 20.00 — SOLD OUT
KABARET HRABI „Pociechy” – najnowszy program
Najnowszy program nawet dla jego twórców jest wielką tajemnicą. O czym będzie? O najważniejszych istotach na Ziemi – dzieciach. „Pociechy” to spektakl dla dorosłych i młodzieży, w którym kabaret Hrabi opowie także o rodzicach, opiekunach i nauczycielach owych pociech.
Na scenie wystąpią: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch.
<czytaj więcej – kliknij>

13 lutego (poniedziałek), g. 19.00
NARODOWY BALET GRUZJI POTSKHISVILI
Wielobarwne stroje i taniec rzucający wyzwanie prawom grawitacji, stanowią niesamowitą podróż w głąb kaukaskiego folkloru, w którym muzyka, taniec i akrobatyka stanowią doskonałą harmonię.
bilety: 140 zł
<czytaj więcej – kliknij>

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale