Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPodgórze. 50-latek pobił i okradł kobietę wchodzącą do bloku.

Podgórze. 50-latek pobił i okradł kobietę wchodzącą do bloku.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji V w Krakowie aresztowali 50-letniego mężczyznę oskarżonego o m.in. o pobicie 31-letniej kobiety, która wchodziła do budynku mieszkalnego na obszarze Podgórza.


4 czerwca bieżącego roku, do wspomnianego komisariatu zgłosiła się 31-latka, twierdząc, że została zaatakowana i okradziona przez mężczyznę w wieku około 50 roku życia, gdy wchodziła do bloku na terenie krakowskiego Podgórza. Poszkodowana przedstawiła dokładny opis napastnika oraz wskazała miejsce, gdzie mógł przebywać. Policjanci natychmiast ruszyli w wskazane miejsce i tego samego dnia, podczas patrolowania okolicznych ulic, zauważyli osobę odpowiadającą opisowi. Okazało się, że to 50-letni mieszkaniec Krakowa. Podczas przeszukiwania jego plecaka znaleziono telefon, który mężczyzna przyznał się ukraść. Telefon był własnością zgłaszającej kradzież kobiety.

Po zakończeniu niezbędnych czynności w komisariacie oraz analizie zebranych dowodów, mężczyzna został oskarżony o rozbój. W odpowiedzi na jego czyny, prokurator nałożył na podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale