Quantcast
sobota, 18 maja, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPółfinał Miss woj. Małopolskiego

Półfinał Miss woj. Małopolskiego

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego odbywającego się w ramach nowego ogólnopolskiego konkursu piękności Polska Miss. 205 kandydatek z całego województwa (i nie tylko) zostało podzielone na dwie kategorie.

O tytuł Miss Woj. Małopolskiego ubiega się 147 kandydatek z roczniak 1994-2003, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego ubiegaj się 58 kandydatek z rocznika 2004-2008. Do czerwcowego finału awansuję 30-40 kandydatek do tytuły Miss Woj. Małopolskiego oraz 15-20 pretendentek do tytułu najpiękniejszej nastoletniej Małopolanki.

Już 19. marca odbędzie się na żywo półfinał Miss i Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022.

–  15:00 – Półfinał Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022
–  19:00 – Półfinał Miss Woj. Małopolskiego 2022

W tym roku wydarzenie odbędzie się gościnnie w Hotel Swing (ul. Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków).

WYŁONIENIE FINALISTEK

Jury wybierze większość finalistek, jednak 3 z każdej grupy wybiorą internauci. Obecnie trwa głosowanie, a szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie https://missmalopolski.pl/glosowanie-internautow-mmp/. Dzięki temu głosowaniu otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

POLSKA MISS

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. Organizowany przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale najlepszych agencji modelek, choreografów, fotografów oraz kreatorów mody.

Za organizację konkursu odpowiada Agencja Impresaryjna GREG-ART.PL (dotychczasowy organizator regionalny Miss Polski) oraz Ten Fajny Manangment – agencja influencerska.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale