Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPolicjanci i pracownicy KPP w Krakowie podzielili się krwią. Ten cenny dar...

Policjanci i pracownicy KPP w Krakowie podzielili się krwią. Ten cenny dar trafi do potrzebujących

9 marca br. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Krakowie pod hasłem „103 litry krwi na 103 rocznicę powstania Policji” przeprowadzona została akcja krwiodawstwa. Do potrzebujących trafi 4,5 litra krwi.

Każdego dnia krew ratuje ludzkie życie, dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, jak i innych garnizonów regularnie się nią dzielą, organizując akcje krwiodawstwa w swoich jednostkach.

W szlachetnym przedsięwzięciu wzięło udział 14 policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Łącznie udało się zebrać 4,5 litra krwi. Ten cenny dar zostanie zabezpieczony dla chorych i potrzebujących ze szpitali i klinik naszego regionu.

Akcja krwiodawstwa została przeprowadzona przy pomocy i udziale załogi Terenowej Stacji Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ Stacji Terenowej w Krakowie.

W przypadku oddawania krwi indywidualnie w RCKiK lub oddziałach terenowych, przy rejestracji należy poinformować, że oddaje się krew na akcję „103 litry krwi na 103 rocznicę powstania Policji” lub podać nr akcji, M103.

WARTO POMAGAĆ! Oddając krew, możesz uratować komuś życie, dlatego zachęcamy wszystkich do podzielenia się tą cenną cząstką siebie.

KPP Kraków

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale