Quantcast
niedziela, 16 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościPolicjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia mężczyzny pod jednym z krakowskich klubów

Policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia mężczyzny pod jednym z krakowskich klubów

Trzech młodych mężczyzn pobiło przed jednym z krakowskich klubów 28-latka. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

27 stycznia br. do Komisariatu Policji I w Krakowie przyszedł 28-letni mężczyzna, który zgłosił policjantom, że tego samego dnia w godzinach nocnych, został pobity przed jednym z klubów działających w rejonie Rynku Głównego, przez nieznane mu osoby. Policjanci, którzy przyjęli zawiadomienie wszczęli dochodzenie w tej sprawie i rozpoczęli ustalanie okoliczności zdarzenia oraz poszukiwanie sprawców, którzy pobili pokrzywdzonego. W toku dochodzenia, kryminalni z krakowskiej jedynki wytypowali trzech mężczyzn, których podejrzewali o napaść na 28-latka.

15 lutego br. policjanci udali się pod adresy gdzie mieli zamieszkiwać wytypowani sprawcy. Funkcjonariusze w różnych miejscach na terenie Krakowa zatrzymali 18, 19 i 20-latka, którzy zostali przewiezieni do komisariatu przy ulicy Szerokiej. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie całej trójce zarzutów pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu (art. 158 § 1 kk oraz art. 157 § 1 kk) za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP w Krakowie

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale