Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościStand-up w TAURON Arenie

Stand-up w TAURON Arenie

W nadchodzącym roku w krakowskiej TAURON Arenie odbędą się dwie duże stand-upowe imprezy. Najpierw w sierpniu odbędzie się Stand-up Festiwal, natomiast dwa miesiące później Please, Stand-up!


31 sierpnia 2024 roku w TAURON Arenie Kraków wystąpi specjalnie dla Was czołówka polskich komików w ramach Kraków Stand-up Festival 2024. 5 października w TAURON Arenie Kraków pojawią się najlepsi polscy komicy, nowy repertuar, multimedialne show i gość specjalny! 

Już 31 sierpnia w TAURON Arenie Kraków wystąpi specjalnie dla Was czołówka polskich komików. Na scenie pojawią się: Kacper Ruciński, Adam Van Bendler, Błażej Krajewski, Wiolka Walaszczyk, Tomasz Boras, Czarek Sikora, Tomek Kołecki, Darek Gadowski, Falcon1. Przygotuj się na potężną porcję fenomenalnego humoru!

Informacje o biletach sprawdź TUTAJ

5 października 2024 r. gospodarzem spektaklu będzie uwielbiany przez tłumy Łukasz Lotek Lodkowski. Wystąpią Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski i Tomek Kołecki. O oprawę muzyczną i wizualną zadba Falcon1. Jako special guest ze specjalnie na tę okazję przygotowanym materiałem stand-upowym wystąpi niepowtarzalna Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC! Nie możesz tego przegapić!

Wydarzenie dla widzów pełnoletnich. Udział w wydarzeniu osób poniżej 18 roku życia jest możliwy w towarzystwie lub za zgodą i na odpowiedzialność opiekuna.

Link do biletów: TUTAJ.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale