Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościTAURON Puchar Polski wraca do Krakowa – siatkarskie emocje już w lutym

TAURON Puchar Polski wraca do Krakowa – siatkarskie emocje już w lutym

W dniach 25 i 26 lutego w TAURON Arenie Kraków zostanie rozegrany turniej finałowy TAURON Pucharu Polski siatkarzy. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży. Za najtańszą wejściówkę zapłacimy 30 zł.


Ćwierćfinały odbędą się 31 stycznia oraz 1 lutego więc jeszcze nie poznaliśmy uczestników turnieju finałowego. W ćwierćfinałach o awans powalczą: MKS Będzin z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Treflem Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów ze Ślepskiem Malow Suwałki oraz CHKS Arka Chełm z Jastrzębskim Węglem. Po rozegraniu tych spotkań wyłoni się finałowa czwórka, która wystąpi w TAURON Arenie.

– Jestem przekonany, że uczestnicy turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski stworzą niesamowite widowiska, a sobotnie półfinały i niedzielny finał będą trzymały kibiców w wielkim napięciu. Jestem dumny, że możemy pozwolić sobie na to, by rozegrać turniej finałowy TAURON Pucharu Polski w tak wielkiej i wspaniałej hali. Zapraszamy kibiców nie tylko drużyn, które będą rywalizowały o to prestiżowe trofeum, ale także wszystkich innych sympatyków polskiej siatkówki. Gramy w jakże gościnnym i zakochanym w siatkówce Krakowie – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.

– Dzięki znakomitej współpracy z władzami PlusLigi i Polskiej Siatkówki Kraków będzie gospodarzem kolejnego dużego wydarzenia siatkarskiego w 2023 roku. Z uwagi na pandemię, poprzedni turniej finałowy TAURON Pucharu Polski organizowany w naszym mieście odbywał się bez udziału publiczności i w mniejszym obiekcie. Tym bardziej cieszymy się, że teraz możemy już zaprosić krakowian i wszystkich miłośników siatkówki do dopingowania najlepszych drużyn i graczy PlusLigi oraz podziwiania „na żywo” występów wielu gwiazd tego sportu w największej hali w Polsce. Zawsze z radością gościmy też barwne kluby kibica z całego kraju, których liczni przedstawiciele gorąco dopingują swoje drużyny w zmaganiach o prestiż i cenne nagrody. Zawodnicy niejednokrotnie podkreślają, że lubią grać w Krakowie. Bez wątpienia czeka nas święto siatkówki w TAURON Arenie Kraków – zaznacza Krzysztof Kowal, dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Sprzedaż biletów na mecze półfinałowe oraz finał TAURON Pucharu Polski rozpoczęła się w portalu eBilet.pl.

Szczegóły sprzedaży biletów na turniej finałowy TAURON Pucharu Polski (25-26.02.2023):
– I kategoria: 80 zł (sobota, bilet obowiązuje na dwa mecze), 80 zł (niedziela), pakiet (dwa dni) 140 zł;
– II kategoria: 60 zł (sobota, bilet obowiązuje na dwa mecze), 60 zł (niedziela), pakiet (dwa dni) 100 zł;
– III kategoria: 30 zł (sobota, bilet obowiązuje na dwa mecze), 30 zł (niedziela), pakiet (dwa dni) 40 zł;
Dzieci do lat 3 za darmo.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale