Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościWiatr, deszcz i co tam chcecie, czyli listopadowe Bajki Muzyką Pisane

Wiatr, deszcz i co tam chcecie, czyli listopadowe Bajki Muzyką Pisane

Filharmonia Krakowska zaprasza na nową odsłonę Bajek Muzyką Pisanych, czyli muzycznych historii dla dzieci i ich opiekunów opowiadanych przez miłośnika muzyki – Profesora Bakcyla. Listopadowa bajka zatytułowana „Wiatr, deszcz i co tam chcecie” – wprowadzi nas w niezwykły świat instrumentów perkusyjnych.


Z ich pomocą usłyszymy odgłosy towarzyszące nam w deszczowym mieście, zasnutym mgłą lesie, a także podczas wietrznych górskich wędrówek. Obok narratora w osobie Profesora Bakcyla w wypełnionych muzyką i zabawą spektaklach wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej – wszystko w specjalnie zaprojektowanych do bajek scenografiach.

Zapraszamy w sobotę, 19 listopada br. o godz. 10:00 i 12:00 oraz w poniedziałek, 21 listopada br. o  godz. 8:30, 10:30 i 12:30.

Dariusz Stańczuk – scenariusz, Profesor Bakcyl
Maciej Drużkowski – Profesor Bakcyl
Stanisław Rzepiela – kompozytor
Małgorzata Czerwień – reżyseria

Obsada:
Annika Mikołajko-Osman
Katarzyna Iżykowska
Magdalena Drozd
Instrumenty perkusyjne:
Marcin Suliński
Jakub Frączek

Spektakle adresowane są do publiczności w wieku od 5 do 13 lat oraz ich opiekunów. Czas każdego spektaklu to ok. 60 minut. Cena biletu – 15 zł. Cykl otrzymał Nagrodę Rodziców Słoneczniki 2022 w kategorii Muzyka – plebiscycie portalu czasdzieci.pl.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale