Strona głównaAktualnościWisła remisuje w Siedlcach

Wisła remisuje w Siedlcach

Wisła Kraków zremisowała na wyjeździe z Pogonią Siedlce 0:0, pieczętując prowadzenie w tabeli po rundzie jesiennej. Najważniejsza liczba po tym weekendzie to siedem punktów przewagi nad drugą Pogonią Grodzisk Mazowiecki.


Początek meczu wyraźnie należał do gospodarzy. Pogoń dłużej utrzymywała się przy piłce i częściej niepokoiła Patryka Letkiewicza. Wisła odpowiedziała pojedynczymi zrywami. Blisko szczęścia było po dośrodkowaniu Angela Rodado na głowę Frederico Duarte, jednak uderzenie Portugalczyka minimalnie minęło słupek bramki Jakuba Lemanowicza.

Po przerwie inicjatywa częściej była po stronie zespołu Mariusza Jopa, choć na konkrety trzeba było czekać. W 66. minucie Marko Božić spróbował z dystansu, lecz Lemanowicz nie dał się zaskoczyć. Dziewięć minut później kolejne dośrodkowanie Duarte znalazło adresata – Rodado – ale tym razem główka Hiszpana minęła bramkę.

Pogoń także potrafiła odpowiedzieć. W 80. minucie Maciej Famulak dogrywał w pole karne, jednak akcja gospodarzy nie przyniosła rozstrzygnięcia. Chwilę później po centrze Kacpra Dudy groźnie główkował Darijo Grujcić: Lemanowicz najpierw odbił piłkę na słupek, a następnie wybił ją na rzut rożny.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

kopalnia_wieliczka

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale