Quantcast
środa, 19 czerwca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościWyjątkowy Dzień Dziecka w zajezdni tramwajowej MPK w Krakowie

Wyjątkowy Dzień Dziecka w zajezdni tramwajowej MPK w Krakowie

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma morzami… Ależ wcale nie! Zupełnie blisko, bo tylko za dwoma torami tramwajowymi w Krakowie, w zajezdni tramwajowej Podgórze, przy ul. J. Brożka 3 będziemy w sposób wyjątkowy świętować Dzień Dziecka. Wszystkich naszych najmłodszych pasażerów zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę, 2 czerwca od godz. 11.00 do 14.00.


Możecie nam uwierzyć na słowo – atrakcji nie zabraknie i będą absolutnie unikatowe. No bo w jakim innym miejscu będziecie mogli samodzielnie poprowadzić nowoczesny, ponad 40- tonowy tramwaj? Albo gdzie będziecie mogli zobaczyć jak te tramwaje się myje, ale nie stojąc gdzieś obok, ale jadąc w środku tramwaju przez myjnię i mogąc przez szybę wagonu niemal dotknąć wirujących szczotek myjni.

A to nie wszystko. Dla dzieci na terenie zajezdni przygotowaliśmy 11 przystanków z różnego rodzaju atrakcjami. Do dyspozycji najmłodszych będą nowoczesne oraz zabytkowe tramwaje i autobusy. Udostępnimy miejsca, na co dzień całkowicie zamknięte dla osób, które nie są pracownikami. Będą konkursy, zabawy i nagrody.

Serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie – niedziela, 2 czerwca, godz. 11.00-14.00, zajezdnia tramwajowa Podgórze, ul. J. Brożka 3.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale