Quantcast
wtorek, 23 lipca, 2024

O NAS  |  REKLAMA  |  KONTAKT

Strona głównaAktualnościZaśpiewają Niepodległej. Konkurs dla małopolskich uczniów

Zaśpiewają Niepodległej. Konkurs dla małopolskich uczniów

Wystartowała czwarta edycja konkursu muzycznego, w którym młodzi artyści zmierzą się z patriotycznym repertuarem. 

 Każda kolejna edycja konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” udowadnia, że mamy w Małopolsce młodzież nie tylko utalentowaną, ale też mądrą i wrażliwą – podkreśla Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. – Cieszę się, że co roku tak wielu młodych artystów odpowiada na nasze zaproszenie i dzieli się swoimi interpretacjami patriotycznych pieśni.

Głos, muzykalność, interpretacja, aranżacja, teledysk, dobór repertuaru. Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!” to szansa, aby pokazać światu talent i kreatywność. Jurorzy, a wśród nich eksperci z krakowskiej Akademii Muzycznej, z niecierpliwością czekają na tegoroczne zgłoszenia.

Zwycięzców poznamy pod koniec października. Stawką w konkursie są cenne nagrody oraz występ w galowym koncercie.

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego i Kopalni Soli „Wieliczka”. Partnerują mu Małopolski Kurator Oświaty, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce, Akademia Muzyczna w Krakowie. Konkurs odbywa się pod patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Prezesa Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. Pawła Nowaka.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale