Strona głównaAktualnościZmiana organizacji ruchu na S7 na węźle Grębałów

Zmiana organizacji ruchu na S7 na węźle Grębałów

Krakowski oddział GDDKiA poinformował, że w najbliższą środę o godzinie 12:00 zmieniona zostanie  organizacja ruchu na S7, na terenie budowanego Węzła Grębałów. Ruch z ulicy Łowińskiego zostanie przeniesiony z obecnie funkcjonującej łącznicy i tymczasowego ronda na nową łącznicę biegnącą nad torami kolejowymi.


Ruch nową łącznicą będzie odbywać się w obu kierunkach przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h.  Jednocześnie udostępniona do ruchu będzie dodatkowa łącznica, która pozwoli na bezpośredni zjazd z nowego przebiegu ul. Łowińskiego na ul. Kocmyrzowską w kierunku centrum. Na tej drugiej łącznicy obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Taka organizacja ruchu umożliwi nam rozpoczęcie rozbiórki starego mostu i rozpoczęcie budowy nowego oraz kontynuację prac na dalszej części trasy S7. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie.

spot_img

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

kopalnia_wieliczka

Z Krakowa

Okolice

Na sygnale