Krakowski oddział GDDKiA poinformował, że w najbliższą środę o godzinie 12:00 zmieniona zostanie organizacja ruchu na S7, na terenie budowanego Węzła Grębałów. Ruch z ulicy Łowińskiego zostanie przeniesiony z obecnie funkcjonującej łącznicy i tymczasowego ronda na nową łącznicę biegnącą nad torami kolejowymi.
Ruch nową łącznicą będzie odbywać się w obu kierunkach przy ograniczeniu prędkości do 40 km/h. Jednocześnie udostępniona do ruchu będzie dodatkowa łącznica, która pozwoli na bezpośredni zjazd z nowego przebiegu ul. Łowińskiego na ul. Kocmyrzowską w kierunku centrum. Na tej drugiej łącznicy obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.
Taka organizacja ruchu umożliwi nam rozpoczęcie rozbiórki starego mostu i rozpoczęcie budowy nowego oraz kontynuację prac na dalszej części trasy S7. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie.





